آموزش انتقال عکس از کامپیوتر به آیفون

Posted By: محمد رضا هنردان In: آموزش آیفون On: یکشنبه, مارس 4, 2018 Comment: 0 Hit: 23

اگر تا به حال موفق نشده اید از کامپیوتر به آیفون عکس انتقال دهید، حتما از این مطلب دیدن نمایید.

همه ما نیاز داریم که به راحتی بتوانیم بین آیفون و کامپیوتر خود عکس و فیلم ها را جا به جا کنیم و انتقال دهیم اما در حالت عادی این امر فقط انتقال از آیفون به کامپیوتر امکان پذیر می باشد، به همین دلیل ما در این مطلب طریقه انتقال عکس و فیلم ها از کامپیوتر به آیفون را برای شما بیان می کنیم.

1- ابتدا بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نرم افزار itunes را نصب نمایید و در صورتی که از قبل بر روی سیستم شما نصب می باشد از آپدیت بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

2- حال نرم افزار Tongbu را دانلود و بر روی سیستم خود نصب نمایید. بعد از نصب و اجرای نرم افزار اگر از شما درخواست آپدیت شد با کلیک بر روی update now نرم افزار به طور خودکار شروع به آپدیت می کند.

3- حال پس از اینکه نرم افزار نصب شد، عکس و فیلم هایی را که قصد انتقال به آیفون خود دارید را در یک پوشه انتقال داده و همچنین پوشه عکس ها و فیلم ها را جدا کنید.

4- حال نرم افزار tongbu را اجرا کرده و با استفاده از کابل، آیفون خود را به سیستم متصل کنید و در این مرحله دیوایس شما دو گزینه را نشان می دهد که برای موافقت با اتصال آن بر روی گزینه Trust کلیک نمایید و برای تایید پسورد دیوایس خود را وارد نمایید.

5- پس از شناسایی دیوایس شما توسط نرم افزار، از نوار بالای نرم افزار بر روی گزینه Photos کلیک نمایید.

6- در این قسمت آلبومی را که قصد دارد عکس ها به آن انتقال پیدا کند را از منوی سمت چپ انتخاب کنید و یا آلبوم جدید ایجاد کنید.

7- حال برروی گزینه Import کلیک کرده و Import files را انتخاب کنید.

8- در پنجره باز شده به مسیر عکس های خود وارد شوید و آن ها را انتخاب و بر روی گزینه open کلیک نمایید و منتظر بمانید تا عکس های شما انتقال پیدا کند.

نکته:

* شما می توانید وضعیت پیشرفت انتقال را در نوار پایین برنامه مشاهده کنید.

** برای انتقال فیلم ها به همین صورت عمل کرده و فقط در مرحله 5 بر روی گزینه videos کلیک نمایید و در صورتی که تمایل دارید در گالری photos شما نمایش داده شود می توانید از همان گزینه photos استفاده کنید.

Comments

Leave your comment