آموزش انتقال عکس از کامپیوتر به آیفون

نویسنده: محمد رضا هنردان دسته: آموزش آیفون تاریخ: یکشنبه, مارس 4, 2018 دیدگاه: 0 بازدید: 503

اگر تا به حال موفق نشده اید از کامپیوتر به آیفون عکس انتقال دهید، حتما از این مطلب دیدن نمایید.

همه ما نیاز داریم که به راحتی بتوانیم بین آیفون و کامپیوتر خود عکس و فیلم ها را جا به جا کنیم و انتقال دهیم اما در حالت عادی این امر فقط انتقال از آیفون به کامپیوتر امکان پذیر می باشد، به همین دلیل ما در این مطلب طریقه انتقال عکس و فیلم ها از کامپیوتر به آیفون را برای شما بیان می کنیم.

1- ابتدا بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نرم افزار itunes را نصب نمایید و در صورتی که از قبل بر روی سیستم شما نصب می باشد از آپدیت بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

2- حال نرم افزار Tongbu را دانلود و بر روی سیستم خود نصب نمایید. بعد از نصب و اجرای نرم افزار اگر از شما درخواست آپدیت شد با کلیک بر روی update now نرم افزار به طور خودکار شروع به آپدیت می کند.

3- حال پس از اینکه نرم افزار نصب شد، عکس و فیلم هایی را که قصد انتقال به آیفون خود دارید را در یک پوشه انتقال داده و همچنین پوشه عکس ها و فیلم ها را جدا کنید.

4- حال نرم افزار tongbu را اجرا کرده و با استفاده از کابل، آیفون خود را به سیستم متصل کنید و در این مرحله دیوایس شما دو گزینه را نشان می دهد که برای موافقت با اتصال آن بر روی گزینه Trust کلیک نمایید و برای تایید پسورد دیوایس خود را وارد نمایید.

5- پس از شناسایی دیوایس شما توسط نرم افزار، از نوار بالای نرم افزار بر روی گزینه Photos کلیک نمایید.

6- در این قسمت آلبومی را که قصد دارد عکس ها به آن انتقال پیدا کند را از منوی سمت چپ انتخاب کنید و یا آلبوم جدید ایجاد کنید.

7- حال برروی گزینه Import کلیک کرده و Import files را انتخاب کنید.

8- در پنجره باز شده به مسیر عکس های خود وارد شوید و آن ها را انتخاب و بر روی گزینه open کلیک نمایید و منتظر بمانید تا عکس های شما انتقال پیدا کند.

نکته:

* شما می توانید وضعیت پیشرفت انتقال را در نوار پایین برنامه مشاهده کنید.

** برای انتقال فیلم ها به همین صورت عمل کرده و فقط در مرحله 5 بر روی گزینه videos کلیک نمایید و در صورتی که تمایل دارید در گالری photos شما نمایش داده شود می توانید از همان گزینه photos استفاده کنید.

دیدگاه‎ها

دیدگاه خود را بنویسید