محصولات اپل

محصولات اپل، درجه یک و دارای ضمانت، اپل سرویس ایران، ایفون، آیفون

انواع محصولات شرکت اپل

محصولات اپل

کمپانی اپل یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است؛ فعالیت این شرکت در زمینه طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی و نرم‌افزار کامپیوتر می باشد.استیو جابز همراه با استیو وزنیاک و رونالد وین این کمپانی را تاسیس کردند. رونالد وین در کمتر از دو هفته پس از تأسیس شرکت سهام خود را به جابز و وزنیاک واگذار کرد. نماد اصلی اپل توسط استیو جابز و رون وین طراحی شده بود که پدرِ آیزاک (اسحاق) نیوتن را نشان می‌داد در حالیکه زیر یک درخت سیب نشسته‌ است. این طرح خیلی زود با طرح مشهور سیب رنگین کمان که یک گاز از کنار آن گرفته شده، تغییر یافت. در حال حاضر نماد اپل یکی از شناخته شده ترین نمادها در جهان است که در تمامی محصولات و فروشگاه های اپل مشاهده می شود.

اپل در سال ۲۰۱۷ برای دهمین سال متوالی، موفق به کسب عنوان منتخب ترین شرکت فناوری اطلاعات در جهان گردید.

 

محصولات سخت‌افزاری شرکت اپل

کمپانی اپل به تولید و طراحی سخت ‌افزارهای نوین، با کیفیت و محصولات حرفه ای معروف است. از تولیدات سخت ‌افزاری اپل می‌توان به آیپد، آی‌مک، مک بوک، آی پاد، آیفون، اپل تی وی و اپل واچ اشاره کرد.

 

محصولات نرم افزاری شرکت اپل

 کمپانی اپل در زمینه تولید نرم‌افزار نیز فعالیت دارد. نرم‌افزارهای آی تونز، آی‌لایف، آی ورک و سیستم‌ عامل مورد استفاده در کامپیوترهای این شرکت مک اواس ده نیز نمونه‌هایی از تولیدات نرم‌افزاری اپل می باشند.

9 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 9 از 9 مورد

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید