آداپتور و کابل اورجینال اپل

آداپتور و کابل از مهمترین و پرکاربردترین لوازم جانبی محصولات اپل است. زیرا مهمترین نیاز استفاده از محصولات اپل را یعنی شارژدهی به باتری را فراهم می‌کنند. متاسفانه این گروه از لوازم جانبی به دلیل استفاده مکرر در هر  شرایطی عمر کوتاهی دارند. از این رو نیاز دائمی کاربران نه تنها محصولات اپل بلکه تمام کاربران سایر برند‌ها نیز به خرید مجدد آداپتور‌ها و کابل‌ها زیاد است.

آداپتور و کابل‌ها به دلیل ارتباط مستقیمی که با باتری دارند. بایستی از نظر کیفیت و سلامت ضمانت شده باشند. از این رو کاربران بایستی به اورجینال و اصالت آداپتور و کابل‌ها توجه زیادی داشته باشند.

باتری‌های اپل از مقاومت بسیار بالایی برخورد دارند اما ضمانتی در مقابل شارژدهی نامناسب با آداپتور‌ها و کابل‌های تقلبی و کپی ندارند. از این رو برای جلوگیری از آسیب دیدن این قطعه ارزشمند بایستی به سلامت و اصالت لوازم جانبی شارژده خود داشته باشیم.

همچنین استفاده از آداپتور‌ها و کابل‌های قدیمی و خراب اصلا برای سلامت و حفظ ظرفیت هر نوع دستگاهی مناسب نیست. از این رو اگر آداپتور و کابل شما به هر دلیلی قدیمی و خراب شده‌اند اما هنوز شارژدهی لازم را دارند؛ بایستی در اولین سرعت با نسخه اورجینال و سالم آن جایگزین شود. قابل ذکر است که آداپتور و کابل نامناسب ممکن است که مشکلات زیر را برای باتری دستگاه شما به وجود آورد:

  • سوختن باتری
  • روشن نشدن دستگاه
  • خاموش و روشن شدن مکرر دستگاه
  • باد کردن باتری
  • کاهش ظرفیت و سلامت (Health) باتری

فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران مفتخر است تا با تامین انواع آداپتور و شارژر‌های اورجینال مناسب دستگاه‌های اپل به همراه ضمانت سلامت فیزیکی و گارانتی اصالت، مشکل نیاز همیشگی کاربران به آداپتور و شارژر اورجینال را رفع نمایند. شما عزیزان می‌توانید تمام آداپتور‌ها و کابل‌های اورجینال اپل را به شرح زیر یا از طریق نوار جستجو بالا پیدا و تهیه نمایید.

37 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 25 از 37 مورد

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید