گیفت کارت

گیفت کارت اپل | Apple Gift Cards

گیفت کارت اپل (کارت هدیه) | Apple Gift Cards

فروش گیفت کارت های اپل با طرح و قیمت های متنوع

با خرید گیفت کارت به راحتی اپل آیدی خود را شارژ کنید تا بتوانید به اپلیکیشن ها، بازی ها و دیگر محصولات اپل که نیاز به اعتبار دارند، دسترسی داشته باشید و بتوانید از آنها بهره ببرید. شما با شارژ اپل آیدی خود می‌توانید از آن بر روی دستگاه های مختلف اپل استفاده نمایید، به همین جهت کافی‌ست اپل آیدی مورد نظر خود را بر روی اپ استور دیوایس، تنظیم نمایید. لازم به ذکر است که محدودیت زمانی برای استفاده از اعتبار مورد نظر وجود ندارد و در هر زمانی که نیاز داشتید می توانید از آن استفاده نمایید.

نحوه وارد کردن گیفت کارت در آیفون

برای اکثر ما ایرانی ها پیش آمده که از کارت شارژهای اپراتورهایی مثل ایرانسل، همراه اول و رایتل استفاده کرده باشیم. حال می‌خواهیم به کارت‌های مشابهی مثل گیفت کارت اپل و روش خریداری آن نیز بپردازیم.
کارت هایی مثل ویزا کارت و مستر کارت و گیفت کارت اپل که در آمریکا موجود میباشد، بپردازیم. در آمریکا فروشگاهی به نام اپل وجود دارد که شما میتوانید با تهیه کردن این نوع کارت ها برای خود خرید هایی داشته باشد که این خرید ها میتواند شامل کتاب و موزیک وفیلم و سریال و... باشد . حال شما با توجه به نیازی که دارید می توانید هر آنچه که میخواهید و به آن نیاز دارید را با توجه به گوناگونی زیادی که دارد خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

ممکن است که این سوال را در ذهن خود داشته باشید که نرم افزارهای کاربردی کدام نرم افزار یا کتاب است؟

برای تشخیص این منظور می‌توانید به قسمت نرم افزارهایی که توسط مجموعه گیفت استار به مشتری ها معرفی شده رجوع کنید و در قسمت اپ استور که نرم افزارهای پولی از یکدیگر جدا و دسته بندی شده اند، آگاهی کسب کنید. با مراجعه به نرم افزارکه تنها قسمتی از آن در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، می‌توانید از کتاب ها و فایل های صوتی و تصویری و سازماندهی شده به زبان های اصلی مشاهده کنید.

یکی از اقدامات خوبی که اپل برای کاربران خود در نظر گرفته است، این است که اجناس خود را به صورت دسته بندی در اختیار مشتری‌های خود قرار داده است که باعث رضایت مندی مشتری های خود شده است.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت دسته بندی ها را مشاهده کنید و با این کار متوجه خواهید شد که قسمت نرم افزار های پولی و رایگان به صورت دایره قرمز رنگ نمایان شده است. از طرفی آن دسته از نرم افزارهای رایگان که در بین مشتری ها جزو محبوب ترین ها و معروف ترین محسوب میشوند را در لیستی مجزا در اختیار کاربران قرار داده است.

از جمله این نرم افزار ها میتوان به اینستاگرام و فیس بوک و منیجر و گوگل مپ و...که اکثر شما هم در حال حاضر از آن ها استفاده می کنید، اشاره کرد.

16 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 16 از 16 مورد

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید