چسب باتری آیفون 14 پلاس

99٬000 ‎تومان
بدون مالیات

  • 100% اورجینال 
  • دارای ضمانت سلامت فیزیکی 
  • تثبیت باتری در جای خود
  • یک ‌بار مصرف 
  • ارسال به سراسر کشور
تعداد

چسب زیر باتری آیفون 14 پلاس

چسب استفاده شده زیر باتری آیفون یک نوع چسب خاص است که برای چسباندن باتری به بدنه داخلی دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این چسب دو ویژگی مهم را باید دارا باشد:

  • چسبندگی قوی و مطمئن: این چسب باید دارای چسبندگی قوی باشد تا باتری به صورت محکم به بدنه داخلی دستگاه چسبیده و در هنگام استفاده از آیفون، باتری در محل خود قرار داشته باشد. این اهمیت دارد تا باتری در جای خود ثابت بماند و هنگام استفاده از دستگاه، هیچ جابجایی نکند.

  • قابلیت جدا شدن بدون آسیب: زمانی که نیاز به تعویض باتری پیش می‌آید، چسب استفاده شده باید به راحتی و بدون آسیب رساندن به باتری یا بدنه داخلی آیفون، جدا شود. این موضوع به کاربران اجازه می‌دهد که باتری را به راحتی و بدون مشکلاتی تعویض کنند.

منظور از استفاده از چسب با کیفیت و استانداردهای مناسب، این است که این چسب باید با دستگاه و باتری سازگاری داشته باشد و به طور کلی عملکرد دستگاه را بهینه نگه دارد. انتخاب چسب مناسب و مطابق با استانداردهای مربوطه، مهم است تا عملکرد صحیح دستگاه و باتری تضمین شود.

در این جا اپل سرویس پیشنهاد می‌دهد برای عملکرد بهتر در روند تعمیرات دستگاه خود از شاحه ابزار آلات فروشگاه دیدن بفرمایید:

ست آچار تعمیرات اپل

پیچ گوشتی شارژی یاکسون مدل YX-801

اپل سرویس حس خوش قطعات اورجینال اپل در ایران 

مشخصات

برند
Apple
مدل
iPhone 14 Pluse

پیشنهاد اپل سرویس ایران برای شما:

8 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

باتری آیفون 14 پلاس

تماس بگیرید
100% اورجینال باز شده از روی گوشی دارای گارانتی 6 ماهه  امکان تعویض قطعه در محل دارای ضمانت سلامت فیزیکی ارسال به سراسر کشور

برچسب پلمپ ال سی دی آیفون

400٬000 ‎تومان
این برچسب محافظ ال سی دی آیفون می باشد که در کارخانه روی ال سی دی نصب می گردد، تا زمانی که کاربر می خواهد از گوشی استفاده کند. این محصول را به...

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید