آنتن GPS آیفون 14

1٬590٬000 ‎تومان
بدون مالیات

  • 100% اورجینال
  • باز شده از روی گوشی
  • دارای ضمانت سلامت فیزیکی
  • ارسال به سراسر کشور

مایل به نصب این قطعه هستید؟
تعداد

آنتن GPS آیفون 14

آنتن GPS در آیفون 14  وظیفه ارتباط دستگاه با سیستم موقعیت‌یابی جهانی (GPS) را بر عهده دارد. GPS یک فناوری مبتنی بر سیگنال‌های ماهواره‌ای است که به دستگاه‌ها امکان تشخیص موقعیت جغرافیایی مطمئن را می‌دهد.

آیفون 14 از یک سیستم آنتن مجزا برای GPS استفاده می‌کند. این آنتن در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته است و از طریق آن، آیفون 14 امکان دریافت سیگنال‌های GPS را دارد. این آنتن به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از برنامه‌ها و سرویس‌های مبتنی بر موقعیت‌یابی مانند نقشه‌ها، ردیابی مسیر و مکان‌یابی دقیق را دریافت کنید.

تکنولوژی GPS در آیفون 14 به‌طور کلی بسیار دقیق است و می‌توانید در بیشتر مناطق جهان دستگاه خود را مکان‌یابی کنید. با استفاده از GPS در آیفون 14، می‌توانید مسیرها را برنامه‌ریزی کنید، مکان‌های دلخواه را پیدا کنید و از خدمات مبتنی بر مکان مانند راهنمایی صوتی درون خودرو استفاده کنید.

به‌طور کلی، آنتن GPS در آیفون 14 امکان استفاده از سیستم موقعیت‌یابی جهانی را با دقت و کارایی بالا فراهم می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا از خدماتی که بر اساس موقعیت جغرافیایی عمل می‌کنند، بهره‌برداری کنید. چناچه این قطعه در آیفون شما آسیب دیده است؛ می‌توانید قطعه یدکی آنتن GPS آیفون 14 اورجینال و رو کاری را به همراه ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران تهیه نمایید.

مشخصات

برند
اپل
مدل
iPhone 14

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

فلت فلاش آیفون 14

1٬996٬000 ‎تومان
100% اورجینال باز شده از روی گوشی دارای ضمانت سلامت فیزیکی امکان تعویض این در محل ارسال به تمامی نقاط کشور

توری اسپیکر آیفون 14

از 295٬000 ‎تومان
100% اورجینال باز شده از روی گوشی دارای ضمانت سلامت فیزیکی امکان تعویض این قطعه در محل ارسال به سراسر کشور 

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید