مراسم Scary Fast اپل

person نویسنده: کوثر قربانی list دسته: اخبار جدید تاریخ: comment دیدگاه: 0 favorite بازدید: 126

به گفته مارک گورنم، افشاگر قابل اعتماد، اکنون به نظر می‌رسد که اپل مک بوک پرو سطح پایه را با تراشه M3 در رویداد آینده اپل به روز نمی‌کند، هرچند که در حال توسعه در داخل اپل است.

آخرین رونمایی از محصول سال شرکت اپل روز دوشنبه آغاز می‌شود اما خبرهایی در این باره به گوش رسیده که خلاف این حرف را ثابت می‌کند.

این مراسم ساعت 5 بعد از ظهر به وقت کالیفرنیا  برگزار می‌شود. این یک ساعت غیرمعمول برای عرضه اپل است و زمان بندی در شب هالووین احتمالاً مطابق با موضوع ترسناکی است که "سریع ترسناک" نامیده می‌شود. در تغییر دیگری، این شرکت یک گردهمایی حضوری در دفتر مرکزی خود در کوپرتینو، کالیفرنیا برگزار نمی‌کند، و آن را تبدیل به یک امر فقط آنلاین می‌کند.

اما با وجود شایعات قبلی و شایعات جدید، اکنون بعید به نظر می‌رسد که طبق پیشنهاد مارک گورمن از بلومبرگ، در رویداد مک بوک "سریع ترسناک" آینده اپل شاهد یک مک بوک پرو 13 اینچی جدید با تراشه M3 باشیم. گرمن از عرضه‌ی این دستگاه در ابتدای آوریل (فروردین) خبر داده است.

در خبرنامه اخیر خود "Power On"، Gurman اشاره کرد که منابع مک بوک پرو 13 اینچی فعلی رو به اتمام است و به احتمال به‌زودی به‌روزرسانی می‌شود. با این حال، او اکنون بر این باور است که اگرچه مک بوک پرو سطح جدید در حال توسعه در داخل اپل است، اما در این رویداد ظاهر نخواهد شد. در عوض، به نظر می‌رسد اپل روی رونمایی از آی مک، همراه با مدل های مک بوک پرو 14 و 16 اینچی که همگی به تراشه های سری M3 مجهز هستند، تمرکز کرده است.

مک بوک پرو 13 اینچی پایه، با طراحی قدیمی و کمترین بهبود عملکرد نسبت به مک بوک ایر با قیمت مشابه، که دارای صفحه نمایش بهتر و طراحی بسیار مدرن‌تر است، همچنان یک دستگاه بحث برانگیز است. یک برآمدگی در مشخصات ممکن است دستگاه را جذاب‌تر کرده باشد، اما به نظر می‌رسد خریداران بالقوه ممکن است کمی بیشتر صبر کنند.

گورمن همچنین اشاره کرد که انتظار ندارد دستگاه‌های به‌روز شده دیگری مانند iPad یا AirPods در این رویداد معرفی شود.

گفته می‌شود هدف اصلی از مراسم غیرمنتطره‌ی اپل که سه‌شنبه ۳:۳۰ بامداد به وقت ایران برگزار خواهد شد، رونمایی از پردازنده سری M3 با لیتوگرافی سه نانومتری، شامل تراشه‌های M3 Pro و M3 Max تولید‌شده در کارخانه‌ی TSMC تایوانی است که در نسل بعدی لپ‌تاپ‌های اپل قرار خواهند گرفت.

برچسب‎ها: اپل

دیدگاه‎ها

هیچ نظری در این زمان ثبت نشده است!

دیدگاه خود را بنویسید

یکشنبه دو شنبه سه شنبه چهار شنبه پنج شنبه جمعه شنبه فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید