دکمه هوم آیفون SE 2022

920٬000 ‎تومان
بدون مالیات

  • 100% اورجینال  
  • باز شده از روی گوشی 
  • دارای ضمانت سلامت فیزیکی 
  • ارسال به سراسر کشور 
رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
مایل به نصب این قطعه هستید؟
تعداد

دکمه هوم آیفون SE 2022

دکمه هوم آیفون SE 2022 مجموعه‌ای از یک دکمه و فلت مربوطه است که برای برخی دستورات و رمز گشایی دستگاه استفاده می‌شود. این دکمه در اوقع به عنوان یکی از دکمه‌های اصلی ورودی برای ناوبری در سیستم عامل iOS استفاده می‌شود. همانطور که اشاره کردیم این دکمه هوم شامل یک فلت (Flat Cable) است که برای انتقال سیگنال‌های فشار دادن دکمه به مادربرد استفاده می‌شود.

استفاده معمولی از دکمه هوم و فلت آن، به طور کلی به خرابی آن منجر نمی‌شود. با این حال، در برخی موارد ممکن است مشکلاتی در دکمه هوم و فلت آن به‌وجود آید. به عنوان مثال، استفاده بیش از حد از دکمه هوم، دردسرهایی مانند بریدگی فلت یا خرابی دکمه هوم و یا کاهش کارایی دکمه هوم می‌تواند به دنبال داشته باشد.

همچنین، در برخی موارد عواملی مانند ضربه، سایش، رطوبت، و استفاده نادرست ممکن است باعث خرابی دکمه هوم و فلت آن شوند. در صورتی که دکمه هوم آیفون SE 2022 معیوب شود، ممکن است مشکلاتی برای کاربر به وجود بیاید. از جمله مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دشواری در دسترسی به تنظیمات: دکمه هوم یکی از دکمه‌های اصلی ورودی برای ناوبری در سیستم عامل iOS است. در صورت خرابی دکمه هوم، دسترسی به تنظیمات گوشی با مشکل مواجه می‌شود.
  • کاهش کارایی دستگاه: در صورتی که دکمه هوم به درستی کار نکند، ممکن است کارایی و سرعت دستگاه کاهش یابد و کاربر با مشکلاتی مانند تأخیر در عملکرد دستگاه مواجه شود.
  • بروز مشکلات در نصب و استفاده از برنامه‌ها: برخی برنامه‌ها به دکمه هوم برای تایید نصب نیاز دارند. در صورت خرابی دکمه هوم، ممکن است این برنامه‌ها با مشکلاتی در نصب و استفاده مواجه شوند.
  • هنگ کردن دستگاه: در برخی موارد، خرابی دکمه هوم ممکن است باعث هنگ کردن دستگاه شود و کاربر با مشکلاتی در استفاده از گوشی مواجه شود.

در صورت آسیب دیدن دکمه هوم آیفون SE 2022، بایستی قطعه فعلی با فلت شارژ وایرلس اورجینال و رو کاری آیفون SE 2022 تعویض شود. شما عزیزان می‌توانید دکمه هوم آیفون SE 2022 را به همراه ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران تهیه فرمایید.

مشخصات

برند
اپل
مدل
iPhone SE 2022

پیشنهاد اپل سرویس ایران برای شما:

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

بلندگو آیفون SE 2022

933٬000 ‎تومان
100% اورجینال  باز شده از روی گوشی  دارای ضمانت سلامت فیزیکی  امکان تعویض این قطعه در محل  ارسال به سراسر کشور

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید