آنتن وای فای آیفون 13 پرو مکس

975٬000 ‎تومان
بدون مالیات

  • 100% اورجینال 
  • باز شده از روی گوشی 
  • دارای ضمانت سلامت فیزیکی 
  • امکان تعویض قطعه در محل 
  • ارسال به سراسر کشور 
مایل به نصب این قطعه هستید؟
تعداد

آنتن وای فای آیفون 13 پرو مکس

اتصالات به شبکه یکی از اصلی‌ترین بخش‌های گوشی‌های هوشمند است؛ که این امکان را به ما می‌دهند تا بتوانیم با اتصال به آن از هزاران قابلیت بستر اینترنت استفاده نماییم که این اتصالات از طریق یک قطعه آنتن مانند صورت می‌گیرد و آنتن وای فای آیفون وظیفه دارد تا اتصالی بدون مشکل را برای کاربران فراهم نماید.
از آنجایی که این قطعه در بخش داخلی دستگاه قرار دارد از بسیاری از عوامل مخرب دور می‌باشد اما با این حال ممکن است به دلایل مختلفی مانند جریان ولتاژ غیر عادی شارژ‌های کپی و تقلبی عملکرد این قطعه مختل شود. در این صورت بایستی این قطعه یدکی اورجینال بجای قطعه قدیمی جایگزین شود و برای تعمیر شدن آیفون این قطعه تعویض شود.
استفاده یک قطعه کاملا اورجینال از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است زیرا با توجه به محدودیت‌های عملکردی که شرکت اپل برای قطعات کپی و تقلبی اعمال کرده است؛ امکان کار نکردن یا طول عمر کم این قطعات وجود دارد. از این رو پیشنهاد می‌شود که از قطعات اورجینال و باز شده از روی گوشی آیفون 13 پرو مکس استفاده نمایید.
شما عزیزان می‌توانید این قطعه را به صورت کاملا اورجینال و باز شده از روی گوشی به همراه ضمانت سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران خریداری فرمایید.

اپل سرویس حس خوش قطعات اورجینال اپل در ایران 

پیشنهاد اپل سرویس ایران برای شما:

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

بلندگو آیفون 13 پرو مکس

از 815٬000 ‎تومان
100% اورجینال باز شده از روی گوشی دارای ضمانت سلامت فیزیکی  صدای صاف و بدون نویز امکان تعویض این قطعه در محل  ارسال به سراسر کشور 

آهنربا مگ سیف آیفون سری 13

1٬200٬000 ‎تومان
آهنربا مگ سیف آیفون سری 13 مناسب دستگاه های می باشد که به هر شکل شیشه پشت گوشی شکسته و به این آهنربا صدمه وارد شده است. کار این قطعه نگه داشتن مگ...

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید