فلت فیس آیدی آیفون XS Max اورجینال | iPhone XS Max Face ID Sensor Flex Cable

1٬950٬000 ‎تومان
بدون مالیات

با استفاده از اطلاعات جمع‌آوری‌شده از چهره کاربر، فلت فیس آیدی قادر به شناسایی و تشخیص هویت فرد است. فلت فیس آیدی به عنوان یکی از ابزارهای امنیتی موجود در آیفون به کار می‌رود و اطلاعات چهره به‌طور امنیتی در دستگاه ذخیره می‌شوند. این ویژگی به کاربران امکان انجام عملیات‌هایی نظیر قفل گشا کردن گوشی، اعتبارسنجی در فروشگاه اپل، اعتبارسنجی در برنامه‌ها و سرویس‌های مختلف، پرداخت‌ها و... را می‌دهد.


  • 100% اورجینال
  • دارای ضمانت سلامت فیزیکی
  • باز شده از روی گوشی
  • دارای ضمانت سلامت فیزیکی
  • ارسال به سراسر کشور

مایل به نصب این قطعه هستید؟
تعداد

فلت فیس آیدی آیفون XS Max

سنسور مجاورتی در آیفون سری ایکس یکی از مهم ترین قطعات این مدل محسوب می‌شود. فناوری تشخیص چهره برای اولین بار در سری ایکس آیفون وجود دارد. با استفاده از این فناوری، تنها با قرار دادن چهره ی خود رو به روی دوربین جلو آیفون، آیفون چهره ی شما شناخته و قفل صفحه باز می‌شود.

فلت فیس آیدی (Face ID) کنار قطعه دوربین جلو در پنل جلوی آیفون قرار دارد و اگر آیفون XS Max شما چهره ی شما را نمی‌تواند شناسایی کند و قفل صفحه را باز کند، به احتمال زیاد مشکل از این فلت می‌باشد.

در صورت بروز مشکل در فناوری تشخیص چهره، احتمال دارد مشکل از فلت باشد.

شما عزیزان می‌توانید این قطعه را به صورت اورجینال به هماره ضمانت کامل سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس تهیه نمایید.

اپل سرویس حس خوش قطعات اورجینال اپل در ایران 

پیشنهاد اپل سرویس ایران برای شما:

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

تاچ ال سی دی آیفون XS Max اصلی |...

از 4٬750٬000 ‎تومان
اگر نمایشگر یا ال سی دی آیفون ایکس اس مکس آسیب دیده، شکسته یا ترک خورده یا در مواجهه با آب، ممکن است عملکرد آن تحت تأثیر قرار گیرد.در صورتی که ال...

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید