آنتن وای فای اصلی آیفون 8 | iPhone 8 Original Wifi Antenna

330٬000 ‎تومان
بدون مالیات

آنتن وای فای اصلی آیفون 8

iPhone 8 Original Wif Antenna


  • 100% اورجینال
  • باز شده از روی گوشی
  • ضمانت سلامت فیزیکی  قطعه
  • بهبود کیفیت سیگنال شبکه بیسیم WIFI
  • امکان تعویض این قطعه در محل 
  • ارسال به سراسر کشور 

مایل به نصب این قطعه هستید؟
تعداد

آنتن وای فای اصلی آیفون 8

اتصالات به شبکه یکی از اصلی‌ترین بخش‌های گوشی‌های هوشمند است؛ که این امکان را به ما می‌دهند تا بتوانیم با اتصال به آن از هزاران قابلیت بستر اینترنت استفاده نماییم. این اتصالات از طریق یک قطعه آنتن مانند صورت می‌گیرد. این قطعه وظیفه دارد تا یک اتصال بدون مشکل را فراهم نماید.
از آنجایی که این قطعه در بخش داخلی دستگاه قرار دارد از بسیاری از عوامل مخرب مصون است. با این حال ممکن است به دلایل مختلفی مانند جریان ولتاژ غیر عادی شارژ‌های کپی و تقلبی عملکرد این قطعه مختل شود. در این صورت بایستی این قطعه یدکی اورجینال بجای قطعه قدیمی جایگزین شود.
استفاده یک قطعه کاملا اورجینال از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. زیرا با توجه به محدودیت‌های عملکردی که شرکت اپل برای قطعات کپی و تقلبی اعمال کرده است؛ امکان کار نکردن یا طول عمر کم این قطعات وجود دارد. از این رو پیشنهاد می‌شود که از قطعات اورجینال و باز شده از روی گوشی آیفون 8 استفاده نمایید.
شما عزیزان می‌توانید این قطعه را به صورت کاملا اورجینال و باز شده از روی گوشی به همراه ضمانت سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران خریداری فرمایید.


«اپل سرویس حس خوش خرید قطعات و محصولات اورجینال اپل سرویس در ایران»

پیشنهاد اپل سرویس ایران برای شما:

هارد آیفون 8 با حجم 64 گیگ

از 877٬000 ‎تومان
هارد EMMC آیفون 8 اپل  iPhone 8 NAND HARD 100% اورجینال باز شده از روی گوشی  دارای ضمانت سلامت فیزیکی  امکان تعویض این قطعه در واحد...

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید