دستبند هوشمند تناسب اندام

دستبند هوشمند تناسب اندام Fl256

849٬000 ‎تومان
بدون مالیات

دستبند هوشمند تناسب اندام بهترین انتخواب برای ما که به تناسب اندام اهمیت می دهید و از نحوه کالری سورزی و فعالیتهای روزانه خود مطلع می شوید. مناسب برای شما و کسانی که دوستشان دارید


  • ۱۰۰٪ ضد آب
  • امکان دریافت پیام sms
  • امکان هشدار تماس ورودی
  • سنجش کالری و خواب
  • گام شمار و فعالیتهای روزانه
تعداد

بهترین دستبند هوشمند تناسب اندام

با دستبند هوشمند تناسب اندام Fl256، به راحتی مسیر خود را به سوی سلامتی و تناسب اندام به سمتی تغییر دهید. این دستبند هوشمند علاوه بر طراحی زیبا و جذاب، ویژگی های بسیاری دارد که به شما کمک می کند تا به راحتی هدف های تناسب اندام خود را دنبال کنید.

یکی از ویژگی های برجسته این دستبند هوشمند، قابلیت اندازه گیری تعداد قدم های روزانه شما است. با استفاده از سنسور حرکتی دقیق، دستبند هوشمند تناسب اندام Fl256 تعداد قدم های شما را با دقت بالا ثبت می کند. این ویژگی شما را ملزم به فعالیت بیشتر و سفرهای پیاده روی ایجاد می کند و در نتیجه به بهبود سلامتی و تناسب اندام شما کمک می کند.

علاوه بر اندازه گیری قدم ها، دستبند هوشمند تناسب اندام Fl256 قادر به اندازه گیری میزان سوخت و ساز بدن شما نیز است. با استفاده از این ویژگی، می توانید میزان کالری های سوخته شده در طول روز را مشاهده کنید و به راحتی تغییرات مربوط به سبک زندگی و فعالیت های ورزشی خود را پیگیری کنید.

همچنین، این دستبند هوشمند دارای قابلیت ضد آب است و شما می توانید آن را در طول روز بر روی دست خود بگذارید، حتی در هنگام تمرین در باشگاه یا روزهای بارانی. بنابراین، شما نیازی به نگرانی در مورد آب خوردگی دستبند خود ندارید و می توانید به راحتی از تمامی ویژگی های آن استفاده کنید.

دستبند هوشمند تناسب اندام Fl256 با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود، همراهی مطلوبی برای شما خواهد بود. با قابلیت همگام سازی با گوشی هوشمند خود، می توانید اطلاعات تناسب اندام خود را به راحتی مشاهده و پیگیری کنید. بنابراین، دستبند هوشمند تناسب اندام Fl256 انتخابی عالی برای کسانی است که به دنبال بهبود سلامتی و تناسب اندام خود هستند. این دستبند هوشمند به شما انگیزه و انرژی لازم را می دهد تا به هدف هایتان برسید و به زندگی بهتری دست یابید.

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

ساعت هوشمند اسکمی 1358 skmei

تماس بگیرید
ساعت هوشمند اسکمی 1358 Skmei اسپرت دوست داشتنی، مناسب فعالیتهای روزمره و شرایط سخت کاری ۱۰۰٪ اورجینال مناسب شرایط سخت ضد آب ارسال به...

ساعت هوشمند Amazfit شیائومی

توقف تولید
اولین ساعت هوشمند Amazfit با یک صفحه نمایش لمسی خازنی، طراحی ورزشی مناسب و بسیاری از ویژگی های مفید مانند سنسور ضربان قلب، اطلاعات فشار، GPS و گام...

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید