هندزفری اورجینال اپل با جک 3.5 میلیمتری

600٬000 ‎تومان
بدون مالیات

  • 100% اورجینال 
  • دارای ضمانت سلامت فیزیکی
  • به همراه گارانتی بین المللی
  • ارسال به سراسر کشور 

تعداد

هندزفری اپل با جک 3.5 میلیمتری

با رونمایی هدفون‌های بی‌سیم توسط شرکت اپل، شاهد حذف درگاه جک 3.5 میلیمتری برخی محصولات اپل مانند آیفون‌ها و آیپد‌ها بودیم. با این حال همچنان برخی محصولات جدید اپل و مدل‌های قدیمی آیفون‌ها و آیپد‌ها دارای درگاه جک 3.5 میلیمتری هستند که باعث شده تا شرکت اپل در کنار فروش ایرپاد‌های وایرلس خود، هندزفری خود را با جک 3.5 میلیمتری برای فروش حفظ کند.

هندزفری‌های اپل با اینکه خیلی سال است که تغییر زیادی نکرده است و توسط متخصصان شرکت اپل مانند ایرپاد‌ها توسعه داده نشدند اما همچنان با بیشتر هندرفری‌های موجود در بازار رقابت می‌کند. این به دلیل است که برخلاف طراحی قدیمی بیشتر هندزفری‌ها که دارای گوشی‌هایی دایره‌ای است؛ هندزفری اپل دارای طراحی خاص مطابق با هندسه گوش است. این امر باعث می‌شود تا گوشی‌های هندزفری اپل داخل گوش ثابت بماند و همراه شما در تمام فعالیت‌ها بدون افتادن از گوش شرکت کند.

این هندزفری وقتی در گوش شما قرار می‌گیرد؛ کمترین خروج صدا به بیرون را دارد. از این رو برخلاف بیشتر هدفون‌های سیمی و وایرلس موجود در بازار، دیگران نمی‌توانند متوجه بشوند که شما در حال شنیدن چه فایل صوتی هستید و یا شخصی که با شما در حال مکالمه است؛ چه می‌گوید. اگرچه مزیت اصلی این قابلیت پخش صدا با بهترین کیفیت برای شما با کمترین امکان شنیدن صدای اطراف است.

هندزفری اپل با جک 3.5 میلیمتری با تمام دستگاه‌های دارای این درگاه سازگار است. اما بیشترین سازگاری این هندزفری با محصولات اپل است که امکانات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

  • کنترل میزان صدا از راه دور
  • کنترل پخش موسیقی یا ویدیو
  • مدیریت تماس‌ها با دکمه‌های هندزفری

اگرچه که در برخی دستگاه‌های هوشمند این قابلیت‌ها نیز فعال است. شما عزیزان می‌توانید هندزفری اپل با جک 3.5 میلیمتری را به همراه ضمانت سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران تهیه فرمایید.

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

هدفون بی‌سیم ایرپاد 2 اپل

6٬900٬000 ‎تومان
100% اورجینال  قاب کیس معمولی پارت نامبر A2032 و A2031 به همراه گارانتی بین المللی دارای ضمانت سلامت فیزیکی  ارسال به سراسرکشور 

9 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

هدفون بی‌سیم ایرپاد 2 اپل

6٬900٬000 ‎تومان
100% اورجینال  قاب کیس معمولی پارت نامبر A2032 و A2031 به همراه گارانتی بین المللی دارای ضمانت سلامت فیزیکی  ارسال به سراسرکشور 

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید