جعبه ایرپاد سری 2 اپل

189٬000 ‎تومان
بدون مالیات

  • دارای ضمانت سلامت فیزیکی 
  • به همراه دفترچه
  • فاقد لوازم جانبی
  • ارسال به سراسر کشور 
تعداد

جعبه  ایرپاد سری 2

وجود جعبه اصلی هنگام فروش دست دوم ایرپاد سری 2 بسیار مهم است. این جعبه به خریدار اطمینان می‌دهد که دستگاه به درستی و بدون هیچگونه مشکلی عرضه شده و از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین، داشتن جعبه اصلی ایرپاد سری 2 به فروشنده کمک می‌کند تا به بهترین قیمت ممکن دستگاه خود را به فروش برساند. بدون جعبه، ممکن است خریداران پتانسیل برای خرید دستگاه شما کمتر ببینند و قیمت کمتری به شما پیشنهاد دهند.

در صورتی که می‌خواهید ایرپاد سری 2 خود را بفروشید، بهتر است جعبه اصلی را همراه با دستگاه به خریدار بفروشید. این کار به خریدار اطمینان می‌دهد که دستگاه به درستی و بدون هیچگونه مشکلی تحویل داده شده و می‌تواند نقش مهمی در تصمیم‌گیری خریدار برای فروش ایرپاد سری 2 دست دوم شما ایفا کند.

شما عزیزان می‌توانید جعبه اورجینال ایرپاد سری 2 را به همراه ضمانت سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران خریداری کنید.

مشخصات

برند
اپل
مدل
Airpods Series 2

پیشنهاد اپل سرویس ایران برای شما:

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

باتری گوشی ایرپاد سری 1 و 2

از 890٬000 ‎تومان
100% اورجینال باز شده از روی ایرپاد پک تک عددی دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ارسال به سراسر کشور لطفا آموزش تعویض باتری ایرپاد...

اسپیکر ایرپاد پرو

از 650٬000 ‎تومان
در هنگام گوش دادن به موسیقی با صدای و یا صدمات ناشی از ضربه به ایرپاد ممکن است بلند گوی آن به مشکل برخورد کند که با تعویض این قطعه مجدد از صدای بی...

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید