گلس پرایوسی آیفون 14 پرو مکس

339٬000 ‎تومان
بدون مالیات

  • محافظ تمام صفحه
  • تمام چسب
  • دارای سختی 9H
  • ارسال به سراسر کشور
تعداد

گلس پرایوسی آیفون 14 پرو مکس

گلس محافظ یکی از بهترین روش‌های محافظت از صفحه نمایش و دوربین دستگاه آیفون 14 پرو مکس است. گلس محافظ در واقع یک لایه از شیشه شفاف و مقاوم است که بر روی صفحه نمایش و دوربین نصب می‌شود و از آنها در برابر خط و خش، ضربه، گرد و غبار، اثر انگشت و رطوبت محافظت می‌کند.

گلس محافظ برای آیفون 14 پرو مکس باید از نوعی شیشه مقاوم و با کیفیت باشد که به طور خاص برای آیفون 14 پرو مکس طراحی شده باشد. این گلس محافظ باید به طور کامل صفحه نمایش و دوربین را پوشش دهد و به راحتی قابل نصب و برداشت باشد.

یک گلس محافظ باید دارای ویژگی‌ها زیر باشد تا بتواند از آیفون 14 پرو مکس در مقابل عواملی که آسیب به آن می‌شود؛ محافظ کند:

  • مقاومت در برابر خط و خش: گلس محافظ باید از مواد با کیفیت و مقاوم در برابر خط و خش تشکیل شده باشد.
  • شفافیت: گلس محافظ باید شفافیت بالایی داشته باشد تا کیفیت تصاویر گرفته شده توسط دوربین را تحت تاثیر قرار ندهد.
  • حساسیت لمسی: گلس محافظ باید حساسیت لمسی بالایی داشته باشد که کار با دستگاه را به راحتی تر کند.
  • ضخامت: گلس محافظ باید ضخامت کافی داشته باشد تا به صورت کامل صفحه نمایش و دوربین را پوشش دهد.
  • پوشش هیدروفوبی: گلس محافظ باید دارای پوشش هیدروفوبی باشد تا از آسیب دیدن صفحه نمایش و دوربین در برابر آب و رطوبت جلوگیری کند.

یکی از بهترین گلس‌های موجود در بازار برای گوشی‌های هوشمند گلس‌های پرایوسی هستند. گلس پرایوسی یکی از نوع‌های محافظ صفحه نمایش برای دستگاه آیفون 14 پرو مکس است. این نوع گلس محافظ از مواد با کیفیت و مقاوم تشکیل شده است و می‌تواند صفحه نمایش دستگاه را در برابر خط و خش، ضربه، گرد و غبار، اثر انگشت و رطوبت محافظت کند.

گلس پرایوسی از چند لایه شیشه تشکیل شده است که هر یک از این لایه‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. لایه بیرونی این گلس محافظ از شیشه ضد خش تشکیل شده است که مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد. لایه میانی گلس پرایوسی از شیشه شفاف با کیفیت است که عملکرد حساسیت لمسی را بهبود می‌بخشد. همچنین، این لایه دارای پوششی است که از نشت آب و رطوبت جلوگیری می‌کند. لایه داخلی گلس پرایوسی از شیشه نرم و فشرده تشکیل شده است که در برابر ضربه مقاومت بیشتری دارد و به صفحه نمایش دستگاه آسیب کمتری وارد می‌کند.

گلس پرایوسی برای آیفون 14 پرو مکس طراحی شده است و با صفحه نمایش دستگاه سازگاری کامل دارد. همچنین، این گلس محافظ دارای شفافیت بالایی است که کیفیت تصاویر گرفته شده توسط دوربین را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد. همچنین، گلس پرایوسی دارای پوشش هیدروفوبی است که از آسیب دیدن صفحه نمایش و دوربین در برابر آب و رطوبت جلوگیری می‌کند.

با استفاده از گلس پرایوسی می‌توانید صفحه نمایش دستگاه آیفون 14 پرو مکس خود را در برابر آسیب‌های ناخواسته محافظت کنید و از طول عمر دستگاه خود بیشتر لذت ببرید.

شما عزیزان می‌توانید گلس پرایوسی آیفون 14 پرو مکس را به همراه ضمانت سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران تهیه فرمایید.

پیشنهاد اپل سرویس ایران برای شما:

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

گارد شفاف آیفون 12 پرو مکس

366٬000 ‎تومان
گارد شفاف بیرنگ مناسب آیفون 12 پرو مکس  ساخته شده از بهترین متریال انعطاف پذیری بالا چسبنده و ضد سر خوردن از دست محافظت کامل از بدنه...

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید