باتری کیس شارژ ایرپاد سری 1 و 2

317٬000 ‎تومان
بدون مالیات

  • 100% اورجینال
  • بازشده از  روی کیس شارژ ایرپاد
  • دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی
  • ارسال به سراسر کشور
تعداد

باتری یدکی اصلی کیس ایرپاد مناسب سری یک و دو

باتری کیس شارژ ایرپاد سری 1 و 2، دارای باتری لیتیوم-یونی با ظرفیت 398mAh است. این باتری می‌تواند به طور کامل ایرپادها را تا 5 بار شارژ کند. عمر باتری کیس شارژ ایرپاد سری 1 و 2 بستگی به شرایط استفاده دارد، اما می‌تواند تا 24 ساعت شارژ ایرپادها را تأمین کند.
به طور کلی، عمر باتری کیس شارژ و ایرپادهای سری 1 و 2 بستگی به شرایط استفاده دارد، اما با استفاده صحیح و مراقبت از باتری، می‌توان زمان استفاده از آنها را بیشتر کرد.

باتری کیس شارژ ایرپاد سری 1 و 2 مانند هر باتری دیگری، ممکن است در برخی شرایط معیوب شود. برخی از عللی که می‌تواند باعث خرابی باتری شود عبارتند از:

  • استفاده نادرست: استفاده نادرست از باتری می‌تواند باعث خرابی آن شود. به عنوان مثال، شارژ کردن باتری در دمای بسیار بالا یا پایین، استفاده از شارژر نامناسب یا استفاده از باتری به صورت نامنظم می‌تواند باعث کاهش عمر باتری شود.
  • خرابی سخت افزاری: برخی از خرابی‌های سخت افزاری مانند خرابی مدار باتری می‌تواند باعث افت کیفیت باتری شود.
  •  استفاده طولانی مدت: استفاده طولانی مدت از باتری می‌تواند باعث خرابی آن شود. به طور مثال، اگر باتری برای مدت طولانی در دمای بسیار بالا یا پایین قرار داده شود، می‌تواند باعث کاهش عمر آن شود.
  • تغییرات دما: تغییرات دمای ناگهانی می‌تواند باعث خرابی باتری شود. به عنوان مثال، اگر باتری در دمای بسیار پایین قرار داده شود و سپس به دمای بالا منتقل شود، می‌تواند باعث خرابی آن شود.

چناچه ایرپاد سری 1 یا 2 شما در شارژ ایرپاد‌ها دچار اختلال شده است و یا شارژ کیس شارژ با مشکل مواجه شده است؛ بایستی باتری کیس شارژ آن تعویض شود. شما عزیزان می‌توانید باتری کیس شارژ ایرپاد سری 1 و 2 را به صورت کاملا اورجینال و رو کاری به  همراه ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی از فروشگاه آنلاین اپل سرویس ایران تهیه نمایید.

مشخصات

برند
Apple Airpods series 1 & 2
مدل
اپل

پیشنهاد اپل سرویس ایران برای شما:

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

اسپیکر ایرپاد پرو

از 650٬000 ‎تومان
در هنگام گوش دادن به موسیقی با صدای و یا صدمات ناشی از ضربه به ایرپاد ممکن است بلند گوی آن به مشکل برخورد کند که با تعویض این قطعه مجدد از صدای بی...

باتری گوشی ایرپاد سری 1 و 2

از 890٬000 ‎تومان
100% اورجینال باز شده از روی ایرپاد پک تک عددی دارای ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی ارسال به سراسر کشور لطفا آموزش تعویض باتری ایرپاد...

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید