سلام خدمت شما هم‌وطنان عزیزم

در ابتدا به شما این نوید را می دهیم که دیگر نگران تهیه و تامین قطعات و محصولات اورجینال اپل در ایران نباشید - با توجه شرایط عدم همکاری کمپانی اپل با ایران، ما در نظر گرفتیم جهت تامین قطعات اصلی، آنها را از روی دستگاه باز کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

متاسفانه در بازار قیمتهای متفاوتی به چشم می خورد که با توجه به غیر اصلی بودن آنها این قیمت ها با قیمتهای شرکت اپل سرویس قابل مقایسه نیست ولی با این حال ما قطعات کپی را هم جهت مشاهده تفاوت در سایت قرار داده ایم ولی پیشنهاد می شود جهت بهبود کارایی دستگاهتان از قطعات اصلی استفاده نمایید.

تمام تلاشمان در مجموعه بزرگ اپل سرویس ایران بر آن است که رضایتمندی شما عزیزان را جلب نموده و در ایران عزیزمان سر بلند باشیم.

با تشکر، مدیر عامل مجموعه اپل سرویس ایران.

تیم فنی اپل سرویس ایران را بیشتر بشناسید

اپل سرویس ایران با حدود بیست سال سابقه درخشان در خدمات کامپیوتر و پنج سال فروش و تامین محصولات اپل در ایران با بهره بردن از کادری مجرب و متخصص سعی در آن دارد تا شما بتوانید استفاده هرچه بهتر از محصولات اپل را داشته باشید.

اپل سرویس با وجود مشکلات متعدد در عدم سرویس خدمات پس از فروش اپل در ایران سعی بر آن دارد تا بتواند با بهره بردن از استور ( ای استایل ) امارات متحده عربی خدمات مبنی بر تیکتینگ و راه کارهای آنلاین و تامین قطعات را بر عهده بگیرد.

امیر حسینی

مدیرعامل و بنیان گذار

خانم خسرونژاد

مدیریت بازرگانی و تجارت خارجی

امین حسینی

مدیر پروژه دفتر اروپا

اشکان دهسنگی

مدیر امور داخلی

Behnam_Sakaki.jpg

بهنام سکاکی

مدیر تیم تولید محتوا

هانیه قاسمی

کارشناس ارشد تولید محتوا

mostafa%203.jpg

مصطفی شاکرنیا

گرافیست و طراح رابط کاربری

عضو تیم تولید محتوا

خانم ناصری

مسئول روابط عمومی و پشتیبان سایت

علیرضا عزیزآبادی

پشتیبان سایت

صبا مهرانی

واحد حسابداری / پشتیبانی آنلاین

و دیگر عزیزانی که به صورت دورکاری برای این مجموعه فعالیت دارند.

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید