آموزش نصب نرم افزار سیب بانک

person نویسنده: محمد رضا هنردان list دسته: آموزش و بررسی تخصصی محصولات اپل تاریخ: comment دیدگاه: 0 favorite بازدید: 1008

در گذشته برای نصب همراه بانک های ایرانی حتما نیاز بود تا نرم افزار سیب بانک را بر گوشی نصب کرده سپس از طریق آن همراه بانک ها را بر روی دیوایس خود اعمال کنیم اما اکنون با روشی که ما برای شما در این مطلب بیان می کنیم به صورت خیلی راحت می توانید همراه بانک مورد نظر را نصب کنید، فقط باید توجه داشته باشید که قبل از اقدام به نصب همراه بانک مورد نظر، اگر قبلا همراه بانک مربوط به همان بانک بر روی گوشی شما نصب بوده است و اکنون از کار افتاده است، حتما نسخه قبلی را از روی دیوایس حذف کرده سپس به جهت دانلود و نصب نسخه جدید اقدام نمایید. در ادامه نمونه هایی از مشکلات و از کار افتادن همراه بانک ها را برای شما بیان می کنیم و سپس روش برطرف کردن آن مشکلات و نصب همراه انک مجدد را برای شما توضیح خواهیم داد.

نمونه های از کار افتادن همراه بانک ها

اگر در هنگامی که بر روی آیکون همراه بانک از قبل نصب شده تپ می کنید و با پیغام زیر مواجه می شوید، حتما نیاز است که بر روی آیکون همراه بانک، انگشت خود را نگه دارید و پس از سه ثانیه، بر روی گزینه ضربدر که در قسمت بالا سمت چپ آیکون مورد نظر ظاهر می شود، تپ و با تپ بر روی گزینه Delete، حذف آن همراه بانک را تایید کنید.

 

نصب مجدد همراه بانک مورد نظر

نکته ای که در اینجا نیاز است برای شما بیان کنیم، این هست که دیگر نیاز به نصب نرم افزار سیب بانک نیست و با وارد شدن به سایت آن می توانید مستقیما از نسخه تحت وب آن استفاده کنید.

1-ابتدا وارد آدرس زیر شوید:

Sibbank.ir

2-حال همراه بانک مورد نظر خود را جستجو کرده و سپس بر روی آیکون دریافت تپ کنید.

3-در صفحه جدیدی که برای شما باز شده، مجدد بر روی آیکون دریافت تپ کنید.

4-در اینجا کافیست بر روی گزینه install تپ کنید و به منوی گوشی خود باز گردید، حال منتظر بمانید همراه بانک مورد نظر دانلود و بر روی دیوایس شما نصب شود.

5-پس از اتمام دانلود برنامه در هنگام بازکردن آن ممکن است با ارور عدم اجازه دسترسی مواجه شوید. برای رفع این ارور کافیست وارد مسیر

Settings > general > device management

شده و با مراجعه به هر بخش، بخش مربوط به همراه بانک مورد نظر را پیدا کرده سپس بر روی گزینه Trust کلیک و مجدد Trust  را تپ کنید.

حال با این عمل اجازه دسترسی به همراه بانک دانلود شده را داده اید و می توانید وارد همراه بانک مورد نظر شوید و آن را فعال کنید.

امیدواریم مفید واقع شده باشیم.

دیدگاه‎ها

هیچ نظری در این زمان ثبت نشده است!

دیدگاه خود را بنویسید

یکشنبه دو شنبه سه شنبه چهار شنبه پنج شنبه جمعه شنبه فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر آبان آذر دی بهمن اسفند

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید