باتری اپل | Apple Battery


تمام باترى هاى محصولات اپل به صورت اورجينال و كپى در اين صفحه ارائه شده تا به راحتى قطعه مورد نظر خودتان رو انتخاب نموده و خریداری کنید.

قیمت های کمتری که در سایت های دیگر خواهید دید فقط به این دلیل است که باتری معمولی موجود در بازار می باشد و فاقد گارانتی است و یا از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشند. به دلیل حساسیت محصولات اپل به شما پیشنهاد می دهیم فقط کالای اصلی را تهیه نموده تا در روند کار دیوایس شما اختلالی رخ ندهد.

باتری های اصلی فروشگاه اپل سرویس ایران از روی گوشی باز شده و اطمینان می دهیم که آیفونتان همانند روزهای اول سر زنده باشد!

باتری های کپی فروشگاه اپل سرویس ایران نیز دارای کیفیت مطلوب A+ بوده و تنها در زمان ضروری که نوع اصلی آن موجود نباشد پیشنهاد می شود.

شما می توانید در کنار خرید باتری اصلی آیفون، آداپتور شارژر اصلی آیفون و کابل اصلی آیفون را تهیه کرده و عمر باتری خود را افزایش دهید. همچنین برای آیفون های سری 8 به بالا، با تهیه شارژر بیسیم آیفون، آیفون خود را به شیوه ای نوین و جدید شارژ کنید.

 


نکات ضروری در مورد شارژ کردن باتری آیفون

1. برای شارژ آیفون خود نیازی نیست به محض اینکه شارژ به 90 درصد رسید باتری را شارژ کنید، چون این خود باعث کاهش کارایی و قدرت باتری می شود. متخصصان بهترین حالت شارژ گوشی آیفون را حدود 30 درصد تا 80 درصد توصیه می کنند.

2. از شارژ کردن باتری در شب خودداری کنید و به جای آن تلاش کنید که در طول روز و به صورت مکرر و در زمان های کوتاه تر باتری را شارژ کنید. هیچگاه اجازه ندهید باتری گوشی کاملا خالی شود باتری های لیتیوم یون در این حالت بسیار آسیب پذیرتر می شوند و به تدریج عملکرد آن ها ضعیف می شود و موضوع دیگر اینکه داغ کردن باتری ها ربطی به شارژ آن ندارد ولی در طول عمر گوشی و باتری تاثیر زیادی دارد بدین منظور دقت داشته باشید هیچگاه گوشی در معرض مستقیم نور خوشید قرار نگیرد در این صورت موبایل شما بسیار کند عمل میکند و به قولی تنبل خواهد شد.

3. شرکت اپل شارژرهای آیفون را طوری طراحی کرده که وقتی شارژ به 100 درصد برسد، اتصال برق به صورت خودکار قطع خواهد شد، پس هرگز از شارژرهای متفرقه و کپی و کابل هایی که به رایانه وصل می کنید برای شارژ آیفون استفاده نکنید که به صورت جدی به باتری آیفون شما صدمه می زند.

 


لینک مقالات مرتبط به باتری


در این بخش باتری های تمامی مدل های آیفون، آیپد، ساعت هوشمند اپل و غیره موجود می باشد:

باتری اصلی آیفون 3GS | باتری اصلی آیفون 4 | باتری اصلی آیفون 4 اس | باتری اصلی آیفون 5 باتری اصلی آیفون 5 اسباتری کپی آیفون 5 اسباتری اصلی آیفون 5 سیباتری اصلی آیفون SEباتری اصلی آیفون 6باتری کپی آیفون 6باتری اصلی آیفون 6 پلاسباتری اصلی آیفون 6 اسباتری اصلی آیفون 6 اس پلاسباتری کپی آیفون 6 اس پلاسباتری اصلی آیفون 7باتری اصلی آیفون 7 پلاسباتری اصلی آیفون 8باتری اصلی آیفون 8 پلاس | باتری اصلی آیفون ایکسباتری اصلی آیپاد 5Gباتری اصلی آیپاد 6G


«اپل سرویس حس خوش خرید قطعات اورجینال اپل در ایران»

49 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 25 از 49 مورد

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید