اپل واچ سری1 استیل 38mm بند قرمز

اپل واچ سری1 استیل 38mm بند قرمز

Watch 1th Steel RED PRODUCT 38mm

تعداد

ساعت هوشمند اپل سری 1 به شما اجازه میدهد پیگیری فعالیت های خود را، اندازه گیری تمرینات خود را، نظارت بر سلامت خود و... را به لطف پردازنده دو هسته ای آن در یک لحظه و به سرعت انجام دهید .

پیگیری و به اشتراک گذاری فعالیت خود

حاضر بودن ، از جایی به جای دیگر رفتن  و حلقه ها های ورزشی تان را به شما نشان می دهد ، به این صورت که به طور مثال  فعالیت شما در هرروزی چقدر است و شما میتوانید با الهام گرفتن از آن حرکت های ورزشی و... خود را بیشتر کنید ، از سیری بپرسید که آیا شما بیشتر از حد یک جا نشسته اید یا ساکن بوده اید ؟ و یا اینکه در حرکت و انجام هرکاری چقدر کالری سوزانده اید ؟
حتی میتوانید به کمک اپل واچ خود برنامه ورزشی 30 دقیقه ای برای خود طراحی کرده و از آن برای رسیدن به هدفتان استفاده نمایید و آن ها را با دوستان و خانواده تان برای انگیزه بیشتر به ادامه به اشتراک بگذارید .


تمرینات خود را اندازه گیری کنید

تمرینات را انتخاب کنید از انواع محیط های داخلی و خارجی  از جمله دوچرخه سواری، دویدن، و... بعد از آن شما یک مجموعه از چند ورزش را در اختیار دارید و میتوانید تمرینات ورزشی خود را شروع کنید .

اپل واچ سری 1 قادر است دقت شما را در انجام تمام حرکات اندازه گیری کند .

 

نظارت بر سلامت خود

از آنجا که ساعت هوشمند اپل سری 1 است که همیشه با شما است و می تواند به شما کمک کند که از سلامت کلی خود آگاه تر باشید. این اجازه را به شما می دهد که به راحتی نظارت داشته باشید بر روی بر ضربان قلب خود  و در نتیجه می توانید کنترل بهتری روی استرس روزمره تان داشته باشید و حتی برنامه های مربوط به رسیدن به روال عادی خود را اضافه کنید. بنابراین شما می توانید یک تصویر کامل تر از سلامتی خود توسط ساعت هوشمند سری 1 اپل داشته باشید .

 

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید